PLAYMOBIL®p. 4769 barbarų Riteris-išskirtinis, originalus, paspaudimų, dovana, vaikui, mergina, žaislų

€9.18

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Metų 2012
Skaičių 1
Amžius saugos + 3 metai
Temos Realybė
Matmenys 10cm x 14cm x 3,5 cm
Originalioje Pakuotėje Taip
EAN kodas 4008789047694
Baigus Laipsnio Apdailos Prekės
Medžiaga Plastikiniai
Modelio Numeris PL4769
Prekės Pavadinimas Playmobil
Amžius > 3 metų
Lytis Unisex
Kilmės AS(Kilmės)
Elemento Tipas Modelis
sąlyga Akcinė Straipsniai

PLAYMOBIL®P. 4769 DŽENTELMENAS BARBARAS

Barbarų Riteris turi ieškojo prieglobsčio aukštai kalnuose į Goblin uolų srityje.Ten, šalia jo sarginis šuo, virėjas savo dieną Medžioti šilumos, ugnies, kuri saugo jus šilta, laukia, kad galės pradėti savo kelio, kai jis jau atgavo savo jėgas.Namuose liks jo žmona ir 2 vaikai tie tikitės pamatyti dar kartą netrukus.Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus, kadangi yra pavojus uždusimas dėl buvimo mažų detalių.

Greitas pristatymas ir draudimo

Mes darome pristatymas per rekordiškai trumpą laiką, gauti jį daugiausia 2-3 darbo dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio ne švenčių dienomis.Mes neturime laivų Kanarų Salas, Seutą, Meliliją, ir Andora.

Didžiausia parduotuvė specializuojasi Playmobil

Mes pirmieji Playmobil parduotuvė Ispanijoje, pradedant kaip parduotuvės, 2012 m. ir toliau būti lyderiais ženklais, o mes dirbame.Šiuo metu mes parduodame visoje Europoje ir palaikyti vidutinis akcijų 1500 veikliosios Playmobil nuorodos.Mūsų sandėlis yra įsikūręs Alicante, iš kurios mes laivas per 24-48 valandas greituoju paštu su stebėjimo ir pristatymo parašas.

vežimo žaislas playmobil, ekologiškas produktas, playmobile žaidimas, playmobile kalėdų, mst9000, Playmobil, pinypon, playmobil kilmės, conan the barbarian, karinis blokas