4pcs Anti Slip Ir Triukšmo mažinimas, Skalbimo Mašina, Kojų, Ne slydimo Kilimėliai Šaldytuvas Anti-vibracijos Trinkelėmis, Virtuvė, Vonios Kilimėlis

€17.12

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Medžiaga Silikono
Prekės Pavadinimas OLOEY
Formos ROUND

SKALBIMO MAŠINA KOJŲ PRODUKTO APRAŠYMAS Pagamintas iš neslidžios ir garsą sugeriančių guminių, ji gali sumažinti triukšmą, kartu apsaugoti grindis nuo įbrėžimų.Įvairios buitinės technikos ir baldų, pvz., lentelės ir kėdės gali būti naudojamos.

Pagrindinės Funkcijos 【APRIBOTA JUDĖJIMO】, Kai džiovintuvas, arba skalbimo mašina yra visiškai sukrėtė, ar baldai yra perkeltas, jie bus padaryti nemalonių garsų.Tai patogus ir kompaktiškas pagalvėlės gali efektyviai sumažinti triukšmą, suteikti sau patogią aplinką ir užkirsti kelią kaimynai skųstis.

【UNIVERSALAUS MODELIO】

Mes siekiame suteikti didžiausią paramos visoms šeimoms, kenčia nuo triukšmo.Todėl, dydį, šie kilimėliai tinka dauguma buitinės technikos ir baldų, šiuo metu rinkoje.Vidinio apskritimo skersmuo kilimėlis yra 1.85 cm.

【LENGVA ĮDIEGTI】

Priežastis, kodėl šie kilimėliai yra tokia gera, yra neatskiriamas nuo jų lengva instaliacija.Tiesiog įdėti į patvirtinamuosius kojų, baldų ir namų apyvokos prietaisai į kilimėlis, kad užbaigti diegimą.

【SUSTABDYTI IKI 94.7% VIBRACIJOS】

Šių anti-shake priedai gali sugerti iki 94.7% vibracijos ant lygaus paviršiaus, kuris bus kitoks, kai grindys yra nelygios.Kitų komercinių plastikiniai ar guminiai grindų kilimėliai negali užtikrinti to paties lygio tyliai arba apsaugoti taip, kaip šie kilimėliai.

【NAUDAI GILAUS】

Didinti baldų ir namų apyvokos prietaisai ir keletas centimetrų būtų lengviau valyti ir surasti daiktus ant grindų, veiksmingai užkirsti kelią drėgmės ir pelėsių.

Naudojant Metodus

Įdiegti pagalvėlių, ant kojų baldai ir buitinė technika, siekiant sumažinti triukšmą ir veiksmingai užkirsti kelią drėgmės.

Specifikacijos

Produkto Svoris 85G

Pakuotės Turinys Anti-slydimo Ir Triukšmo mažinimo Skalbimo Mašina Pėdų(4PCS) x 1

Medžiaga Guma+TPU Spalva Pilka/Mėlyna

Gaminio Dydis

Pastaba Dėl skirtingų ekrano ir apšvietimo efektai, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų rodomas vaizdas.

vonios pagalvėlę, Padas Plovimo, silikoninis spaudas kojų, rankena kilimėlis, MIXR, kubinių pėdų šaldytuvas, Anti Slip, anti-slydimo ir triukšmo, antibakterinis padas šaldytuvas, kriaukle silikono kojos